Ina May - Birth Story

Birth StoryO Inie May już pisałem, z Iną miałem okazję (a właściwie miałem szczęście i radość!) spotkać się, słuchać i znów nieco więcej zrozumieć z tego co robię od dwudziestu lat. Może z tego spotkania powstanie jakiś tekst, ale póki co, zapoznajcie się z zapowiedzią filmu o Inie May Gaskin...

Niebawem ten obraz ma pojawić się w Polsce, czekajmy więc cierpliwie.

Życie Iny, jak zobaczycie w filmie, jest niezwykłe. Jej słowa wywierają ogromny wpływ, może dlatego, że nie raczy nas wiedzą dostępną w podręcznikach, ale tą, którą zdobywała w warunkach pewnie dla nas zupełnie nieprzystających do naszego położnictwa. Wspaniały człowiek i wyjątkowa położna...

Ina May Gaskin

I film...

Polecamy


Jesteśmy partnerami Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie
 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości